Блог

П’ять кращих способів чищення срібних прикрас

П’ять кращих способів чищення срібних прикрас

Срібні прикраси майже завжди мали велику популярність як серед молоді, так і серед дорослих. Проте, властивість темніння ювелірних виробів з цього металу є неодмінною. Це темне відтінення зазвичай з’являється внаслідок контакту зі шкірою, взаємодії з миючими засобами, кремами, умовами високої вологості тощо. Незважаючи на це, важливо розуміти, що це природне явище не повинно зупиняти вас від носіння срібних прикрас.

Ми зібрали для вас найбільш ефективні методи очищення ювелірних виробів та надаємо поради з догляду, які дозволяють зберігати їх оригінальний вигляд.

Зауважимо, що більшість сучасних прикрас зі срібла захищені від потемніння тонким шаром радію, який надає чудового блиску ювелірним виробам.

 

  1. Зубна паста

Зубна паста – це простий і ефективний спосіб почистити срібні прикраси. Нанесіть невелику кількість зубної пасти на ватний диск або м’яку тканину і акуратно протріть поверхню прикраси. Потім промийте прикраси під проточною водою і висушіть їх м’якою тканиною.

  1. Оцет

Оцет – це ще один ефективний засіб для чищення срібних прикрас. Налийте в невелику миску або каструльку 1 частину оцту і 2 частини води. Занурте прикраси в розчин і залиште їх на кілька хвилин. Після цього промийте прикраси під проточною водою і висушіть їх м’якою тканиною.

  1. Лимонна кислота

Лимонна кислота також може бути використана для чищення срібних прикрас. Налийте в невелику миску або каструльку 1 частину лимонної кислоти і 2 частини води. Занурте прикраси в розчин і залиште їх на кілька хвилин. Після цього промийте прикраси під проточною водою і висушіть їх м’якою тканиною.

  1. Сода

Сода – це ще один доступний і ефективний засіб для чищення срібних прикрас. Змішайте 1 столову ложку соди з 1/2 склянки теплої води. Потім занурте прикраси в розчин і залиште їх на кілька хвилин. Після цього промийте прикраси під проточною водою і висушіть їх м’якою тканиною.

  1. Срібна поліроль

Срібна поліроль – це спеціальний засіб, який призначений для чищення і полірування срібних прикрас. Нанесіть поліроль на м’яку тканину і акуратно протріть поверхню прикраси. Потім промийте прикраси під проточною водою і висушіть їх м’якою тканиною.

 

Ось кілька додаткових порад щодо чищення срібних прикрас:

  • Перед чищенням прикраси необхідно очистити від будь-яких сторонніх предметів, таких як камені або намистини.
  • Якщо прикраси мають маркування, перевірте, чи можна їх чистити за допомогою хімічних речовин.
  • Не використовуйте абразивні матеріали для чищення срібних прикрас, так як вони можуть пошкодити їх поверхню.

 

Професійне чищення

Якщо ваші прикраси сильно потемніли або мають серйозні пошкодження, краще звернутися до професійного ювеліра для чищення. Ювеліри використовують спеціальні засоби та обладнання, які можуть ефективно очистити навіть найбрудніші прикраси.

Захист від потемніння

Щоб запобігти потемненню срібних прикрас, ви можете використовувати спеціальні засоби для захисту від окислення. Ці засоби наносяться на поверхню прикраси і створюють захисну плівку, яка перешкоджає взаємодії срібла з повітрям і брудом.

Зберігання

Щоб срібні прикраси залишалися чистими та блискучими, зберігайте їх у сухому місці, подалі від прямих сонячних променів. Ви також можете зберігати прикраси в спеціальному футлярі для ювелірних виробів.

Бажаєш більше?

ПІДПИШИСЬ, ЩОБ ОТРИМАТИ ОСТАННІ ПОРАДИ І ПІДКАЗКИ З ОБРАЗУ ЖИТТЯ, А ТАКОЖ НОВИНИ СТИЛЮ СРІБНИХ ПРИКРАС ТА АКСЕСУАРІВ!

Ми не розсилаємо спам! Щоб дізнатися більше, прочитай нашу Політику конфіденційності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *